Wykładziny PCW

Wykładziny PCW są doskonałą formą pokryciową podłogi w miejscach, gdzie utrzymanie higieny i czystości musi być bezwzględnie łatwe i szybkie. Dlatego tak chętnie wykorzystywane są w placówkach edukacyjnych i medycznych. Ich trwałość oraz wytrzymałość na eksploatację jest wyjątkowo wysoka, natomiast bogaty wybór kolorów i wzorów pozwala dobrać rodzaj wykładziny do potrzeb wizualnych i aranżacyjnych wnętrza.

W przypadku poszukiwania powierzchni trwałej, odpornej na zabrudzenia i łatwej w utrzymaniu – trudno o znalezienie materiału lepszego, niż wykładziny PCW – sprawdzają się doskonale w placówkach edukacyjnych, jak: szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe oraz w placówkach służby zdrowia, jak: szpitale, prywatne przychodnie, czy gabinety stomatologiczne.

Z powodu przyjaznych warunków utrzymania i wyjątkowej trwałości, takie podłogi polecane są także, jako wykładziny przemysłowe – do wykorzystania w halach produkcyjnych, fabrykach, magazynach, itp.

Warto wspomnieć również o walorach estetycznych – producenci dbając o zadowolenie Klientów, oferują atrakcyjne wzornictwo w bogatej palecie wzorów, zapewniając Państwu wiele opcji kolorystycznych i wzorniczych, wśród których z pewnością uda się znaleźć odpowiednią dla siebie.

Cenione i chętnie wybierane w branży są wykładziny Polyflor, producenta z wieloletnim doświadczeniem, dbającego o nienaganną jakość i doskonały design. Równie pozytywne rekomendacje otrzymują wykładziny Tarkett, producenta, tworzącego linie wykładzin dla specjalistycznych zastosowań – antypoślizgowe, przewodzące, antystatyczne i wiele innych.

Wykładziny PCW dostępne są zarówno w rolkach, płytkach jak i panelach. Wzornictwo pozwala na wiele wariacji – odwzorowywanie naturalnych deseni drewna, czy kamienia lub wielokolorowe, nowoczesne powierzchnie, dodające pomieszczeniom wdzięku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wykładzin, prosimy o kontakt z naszym doradcą.