Wykładziny dywanowe

Wykładziny to doskonała forma, łącząca w sobie funkcjonalność i wysokie walory estetyczne. Wysoka jakość stosowanych materiałów pozwala przez długi czas cieszyć się atrakcyjnym wykończeniem pomieszczenia. Nadają pomieszczeniom wiele przytulności i elegancji, są również bardzo dobrym izolatorem.

Wykładziny dywanowe, które posiadamy w asortymencie, dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów. Wybór dokonywany być powinien z uwzględnieniem przeznaczenia i typu pomieszczenia, w którym wykładziny obiektowe mają być montowane.

W ofercie posiadamy zarówno wykładziny w rolkach, jak i wykładziny w płytkach. Bogata gama wzorów pozwoli dobrać model odpowiedni do Państwa oczekiwań estetycznych – oferujemy wykładziny gładkie oraz z wkomponowanymi wzorami graficznymi.

Zastosowanie wykładzin jest bardzo szerokie – począwszy od biur, korytarzy, sal konferencyjnych i wykładowych, poprzez hotele, banki, aż po urzędy i instytucje użyteczności publicznej, przedszkola, szkoły, uczelnie i wiele innych – bez względu na potrzeby i poziom eksploatacji miejsca przeznaczenia, znajdziecie Państwo w naszej ofercie typ wykładziny, która doskonale spełni zadane funkcje.

Każda z oferowanych przez nas wykładzin posiada niezbędne atesty, pozwalające na zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wykładzin, prosimy o kontakt z naszym doradcą.