Wyjątkowe kolekcje

Dla specjalnych wymagań, stworzone zostały specjalne kolekcje, dostosowane do najwyższych potrzeb i wyrafinowanych gustów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozmaite wzory i rodzaje wykładzin z wyjątkowych, niepowtarzalnych kolekcji najwyższej jakości, docenianych przez światowych aranżatorów wnętrz.

Firma Vorverk, ciesząca się wieloletnim doświadczeniem (powstała w 1883 roku) niemiecka marka, to światowej klasy producent wykładzin dywanowych. Wieloletnia praktyka i wdrażanie najwyższej klasy rozwiązań technologicznych, zaprowadziły producenta na miejsce lidera w branży. Stałe dążenie do doskonałości powoduje, że od wielu lat Vorwerk, posiadając wysoką świadomość ekologiczną (certyfikat European Carpet Federation, rekomendacja TÜV – zalecane dla alergików), zrównoważonymi i sprawdzonymi metodami troszczy się o środowisko, zachowując wciąż najwyższą jakość produkowanego asortymentu. Najwyższej klasy designerzy dbają o stale rozwijany, bogaty asortyment, którego zróżnicowanie pozwala zaspokoić najwybredniejsze wymogi estetyczne Klientów. Kreatywny, niebanalny styl przekona do siebie każdego.

Nowoczesne wzornictwo, starannie wyselekcjonowane materiały, ponad stuletnie doświadczenie, pozycja lidera na rynku, troska o środowisko i Klientów o specyficznych potrzebach, to wizerunek Vorwerk – i doskonały wybór.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wykładzin Vorwerk, prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Marka Shaw, to renomowany i ceniony na całym świecie producent wykładzin obiektowych oraz płytek dywanowych. Jako jedne z niewielu na rynku, pozytywnie oddziałują na środowisko – posiadając Certyfikat C2C (jeden z najważniejszych pro-ekologicznych certyfikatów, przyznawanych produktom przemysłowym), Green Label oraz Leed – uzyskane dzięki spełnianiu wszystkich standardów w trosce o naturę. Wszystkie produkty posiadają podłoże Ecoworx – uznane za najnowocześniejszą technologię dla tworzenia spodów płytek dywanowych i wykładzin dywanowych na świecie.

Najwyższa jakość, doskonały design, nowoczesne trendy i dbałość o ekologię, to gwarancja najlepszego wyboru. Bogata oferta wzornicza zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wykładzin Shaw, prosimy o kontakt z naszym doradcą.