R2 Wykładziny Obiektowe – autoryzowany partner marki Shaw

Kilka firm w polsce uzyskało certyfikat fabryki Show. Jesteśmy niezmiernie dumni, że w tak małym gronie znajdujemy się i my. Szkolenie było prowadzone przez specjalistów z USA na którym uzyskaliśmy certyfikat, potwierdzający, że pomyślnie ukończyliśmy szkolenie w zakresie EcoWorx Modular, podczas którego przekazano nam pełen zakres aktualnych technik i praktyk dotyczących zastosowania i montażu wykładzin Shaw.

Płytki dywanowe Shaw są ekologiczne i należą do wąskiej grupy wykładzin obiektowych pozytywnie oddziaływujących na środowisko. Płytki dywanowe i wykładziny dywanowe Shaw objęte są programem Cradle to Cradle (C2C Certification). Jest to jeden z najważniejszych na świecie certyfikatów związanych ekologią przyznawanym przez (MBDC) produktom przemysłowym.

Płytki dywanowe i wykładziny
Płytki dywanowe Shaw posiadają unikatowe podłoże Ecoworx. ECOWORX to bardzo nowoczesna technologia zastosowana po raz pierwszy w 1999 roku, szybko uznana została za najbardziej zaawansowaną technologicznie spodów płytek dywanowych na świecie. Ecoworx otrzymał Certyfikat MBDC czyli C2C, a także nagrodę U.S. Presidential Green Chemistry Challenge Award. Ecoworx spełnia wymagania norm LEED dla budynków ekologicznych, przyjaznych dla środowiska. Niezwykle rzadko nagroda ta jest przyznawana producentom: wykładzin dywanowych do biur, wykładzin dywanowych do hoteli, płytek dywanowych i wykładzin obiektowych.

Shaw Contract Group – wykładziny dywanowe
W przeciwieństwie do płytek dywanowych o spodzie bitumicznym, płytki dywanowe o spodzie ECOWORX są ekologiczne, odpady z produkcji oraz zużyte płytki w 100% podlegają recyclingowi. Dzięki tej technologii Shaw Contract Group spełnił standard pozwalający na uzyskanie GEEN LABEL oraz LEED.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wykładzin Shaw, prosimy o kontakt z naszym doradcą.